25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği
Oda BaşkanıKenan Çakır 
Genel SekreterÖzge Eraydın
Telefon0 224 513 38 05
Fax0 224 514 43 53
Web Sitesi
Mail Adresimimodgemlik@ttmail.com
AdresGürle İşm. K:2 No:76 Gemlik/Bursa

Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili GEMLİK ilçesinde Gürle İşm. K:2 No:76 Gemlik/Bursa adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği'na 0 224 513 38 05 telefon numarasından ve 0 224 514 43 53 nolu fax numarasından ve mimodgemlik@ttmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği,  BURSA ili GEMLİK  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Gemlik Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder