25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği
Oda BaşkanıM.Turgut Kavruk 
Genel SekreterAyşegül Tanrıverdi Kaya
Telefon0 380 523 52 67
Fax0 380 523 52 67
Web Sitesi
Mail Adresiduzce@mimarlarodasiankara.org
AdresCedidiye Mh. Bayan Seniye Sk. K.1 No:8 Düzce

Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DÜZCE ili MERKEZ ilçesinde Cedidiye Mh. Bayan Seniye Sk. K.1 No:8 Düzce adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği'na 0 380 523 52 67 telefon numarasından ve 0 380 523 52 67 nolu fax numarasından ve duzce@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği,  DÜZCE ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Düzce Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder