25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği
Oda BaşkanıŞerif Sertan Ocakcı 
Genel SekreterElif Işık
Telefon0 372 323 79 79
Fax0 372 323 79 79
Web Sitesi
Mail Adresikdzeregli@mimarlarodasiankara.org
AdresMüftü Mh. Hakkı Cöbek Sk. Kat:3/26 Ereğli

Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ZONGULDAK ili EREĞLİ ilçesinde Müftü Mh. Hakkı Cöbek Sk. Kat:3/26 Ereğli adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği'na 0 372 323 79 79 telefon numarasından ve 0 372 323 79 79 nolu fax numarasından ve kdzeregli@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği,  ZONGULDAK ili EREĞLİ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Karadeniz Ereğli Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder