25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği
Oda BaşkanıH.Nuray Yücel 
Genel SekreterSerhat Sağlar
Telefon0 366 212 69 80
Fax0 366 212 69 85
Web Sitesi
Mail Adresikastamonu@mimarlarodasiankara.org
AdresCebrail Mh.Saray Sokak.No:7 Zencirlioğlu Konağı Kastamonu

Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KASTAMONU ili MERKEZ ilçesinde Cebrail Mh.Saray Sokak.No:7 Zencirlioğlu Konağı Kastamonu adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği'na 0 366 212 69 80 telefon numarasından ve 0 366 212 69 85 nolu fax numarasından ve kastamonu@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği,  KASTAMONU ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Kastamonu Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder