25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği
Oda BaşkanıEyyüp Tanış 
Genel SekreterMazhar Otan
Telefon0 354 217 59 66
Fax0 354 217 59 66
Web Sitesi
Mail Adresiyozgat@mimarlarodasiankara.org
AdresMedrese Mah.Lise Cd. Birlik İşmerkezi Kat 6 No: 20 Yozgat

Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YOZGAT ili MERKEZ ilçesinde Medrese Mah.Lise Cd. Birlik İşmerkezi Kat 6 No: 20 Yozgat adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği'na 0 354 217 59 66 telefon numarasından ve 0 354 217 59 66 nolu fax numarasından ve yozgat@mimarlarodasiankara.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği,  YOZGAT ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Yozgat Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder