26 Mart 2019 Salı

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTokat Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAhmet Arat 
Genel SekreterYusuf Ziya Erdem
Telefon0 356 214 10 33
Fax0 356 214 50 40
Web Sitesihttp://www.tokattso.org.tr/
Mail Adresiinfo@tokattso.org.tr
AdresGaziosmanpaşa Bulvarı No:4/2 60030 Tokat

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde Gaziosmanpaşa Bulvarı No:4/2 60030 Tokat adresinde hizmet vermektedir. Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 356 214 10 33 telefon numarasından ve 0 356 214 50 40 nolu fax numarasından ve info@tokattso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tokat Ticaret ve Sanayi Odası,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder