26 Mart 2019 Salı

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTosya Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMesut Güvercin 
Genel SekreterNecati Abacı
Telefon0 366 313 10 17
Fax0 366 313 60 66
Web Sitesihttp://www.tosyatso.org.tr
Mail Adresitosyatso@ttnet.net.tr
AdresModern Çarşı No:213 Kastamonu / Tosya

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KASTAMONU ili TOSYA ilçesinde Modern Çarşı No:213 Kastamonu / Tosya adresinde hizmet vermektedir. Tosya Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 366 313 10 17 telefon numarasından ve 0 366 313 60 66 nolu fax numarasından ve tosyatso@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tosya Ticaret ve Sanayi Odası,  KASTAMONU ili TOSYA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tosya Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder