26 Mart 2019 Salı

Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet Erzayın 
Genel Sekreter
Telefon0 366 313 07 60
Fax0 366 313 35 38
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
Adresİsmail Boyner Sok. No:13 Tosya/Kastamonu

Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KASTAMONU ili TOSYA ilçesinde İsmail Boyner Sok. No:13 Tosya/Kastamonu adresinde hizmet vermektedir. Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 366 313 07 60 telefon numarasından ve 0 366 313 35 38 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KASTAMONU ili TOSYA  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tosya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder