26 Mart 2019 Salı

Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıSeyfettin Destebaşı 
Genel Sekreter
Telefon0 356 213 20 26
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresMeydan Yeniyol Erdoğan İş Hanı Kat:2 No:16 Tokat

Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde Meydan Yeniyol Erdoğan İş Hanı Kat:2 No:16 Tokat adresinde hizmet vermektedir. Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 356 213 20 26 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tokat Terziler Hazır Elbiseciler İplikçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder