26 Mart 2019 Salı

Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıTrabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıTemel Koç 
Genel Sekreter
Telefon0 462 321 23 87
Fax0 462 323 10 33
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresUzun Sok. Eba İşhanı Kat:3 No:23 Trabzon

Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TRABZON ili MERKEZ ilçesinde Uzun Sok. Eba İşhanı Kat:3 No:23 Trabzon adresinde hizmet vermektedir. Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 462 321 23 87 telefon numarasından ve 0 462 323 10 33 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  TRABZON ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder