26 Mart 2019 Salı

Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıUşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıMehmet Çavuşoğlu 
Genel Sekreter
Telefon0 276 215 25 14
Fax0 276 223 39 43
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
Adresİsmetpaşa Cad. Turan İşhanı Kat:2 Uşak

Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, UŞAK ili MERKEZ ilçesinde İsmetpaşa Cad. Turan İşhanı Kat:2 Uşak adresinde hizmet vermektedir. Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 276 215 25 14 telefon numarasından ve 0 276 223 39 43 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası,  UŞAK ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uşak Terziler Konfeksiyoncular Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder