25 Mart 2019 Pazartesi

Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıTunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıErdal Büyüktaş 
Genel SekreterAli Hasan Aşam
Telefon0 428 212 11 98
Fax0 428 212 11 74
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresMoğultoy Mh. Cengiz Topel Cd. Lorin Apt. Kat:4 Tunceli

Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TUNCELİ ili MERKEZ ilçesinde Moğultoy Mh. Cengiz Topel Cd. Lorin Apt. Kat:4 Tunceli adresinde hizmet vermektedir. Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 428 212 11 98 telefon numarasından ve 0 428 212 11 74 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  TUNCELİ ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tunceli Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder