26 Mart 2019 Salı

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıTurhal Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıSinan Sakman 
Genel SekreterDursun Baklacıoğlu
Telefon0 356 275 12 14
Fax0 356 276 27 44
Web Sitesihttp://www.turhaltso.org.tr/
Mail Adresiturhaltso@tobb.org.tr
AdresYavuz Selim Mah.Tanrıverdi Sokak No:16/1 60300 Tokat / Turhal

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili TURHAL ilçesinde Yavuz Selim Mah.Tanrıverdi Sokak No:16/1 60300 Tokat / Turhal adresinde hizmet vermektedir. Turhal Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 356 275 12 14 telefon numarasından ve 0 356 276 27 44 nolu fax numarasından ve turhaltso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Turhal Ticaret ve Sanayi Odası,  TOKAT ili TURHAL  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turhal Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder