26 Mart 2019 Salı

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıÜnye Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHasan Şimşek 
Genel SekreterAydın Ekmekci
Telefon0 452 323 10 66
Fax0 452 324 83 43
Web Sitesihttp://www.unyetso.org.tr/
Mail Adresiunyetso@unyetso.org.tr
AdresLiseler Mah.Devlet Sahil Yolu No: 357 Ordu / Ünye

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ORDU ili ÜNYE ilçesinde Liseler Mah.Devlet Sahil Yolu No: 357 Ordu / Ünye adresinde hizmet vermektedir. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 452 323 10 66 telefon numarasından ve 0 452 324 83 43 nolu fax numarasından ve unyetso@unyetso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası,  ORDU ili ÜNYE  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme