26 Mart 2019 Salı

Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıViranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıMahmut Yılmaz 
Genel Sekreter
Telefon0 414 511 71 78
Fax0 414 511 85 27
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresDeveciler Pasajı Viranşehir/Şanlıurfa

Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR ilçesinde Deveciler Pasajı Viranşehir/Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 414 511 71 78 telefon numarasından ve 0 414 511 85 27 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası,  ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Viranşehir Giyim Ve Deri Eşyası Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder