26 Mart 2019 Salı

Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıVan Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıÇetin Karaduman 
Genel Sekreter
Telefon0 432 214 98 51
Fax0 432 215 89 70
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Cad. Eski Sümerbank Sok. No:15/3 Van

Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, VAN ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Cad. Eski Sümerbank Sok. No:15/3 Van adresinde hizmet vermektedir. Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 432 214 98 51 telefon numarasından ve 0 432 215 89 70 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası,  VAN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Van Terziler Konfeksiyoncular Kunduracılar Giyim Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder