26 Mart 2019 Salı

Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıYalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıErdal Kardaşko 
Genel Sekreter
Telefon0 226 811 15 45
Fax0 226 812 20 88
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Cad. Barış Sok. Serdaroğlu İş Hanı No:3/17 Yalova

Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YALOVA ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Cad. Barış Sok. Serdaroğlu İş Hanı No:3/17 Yalova adresinde hizmet vermektedir. Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 226 811 15 45 telefon numarasından ve 0 226 812 20 88 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  YALOVA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yalova Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder