25 Mart 2019 Pazartesi

Viranşehir Ziraat Odası


Kurum AdıViranşehir Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 414 511 30 40
Fax0 414 511 30 40
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresiviransehir@tzob.org.tr
AdresKELEŞABDİOGLU MAH. Pk.63700 VİRANŞEHİR, Şanlıurfa

Viranşehir Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR ilçesinde KELEŞABDİOGLU MAH. Pk.63700 VİRANŞEHİR, Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Viranşehir Ziraat Odası'na 0 414 511 30 40 telefon numarasından ve 0 414 511 30 40 nolu fax numarasından ve viransehir@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Viranşehir Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Viranşehir Ziraat Odası,  ŞANLIURFA ili VİRANŞEHİR  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Viranşehir Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme