26 Mart 2019 Salı

Zile Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıZile Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHüseyin Berberoğlu 
Genel SekreterErtuğrul Oğuz Şengör
Telefon0 356 317 10 86
Fax0 356 317 11 78
Web Sitesihttp://www.ziletso.org.tr/
Mail Adresiziletso@tobb.org.tr
Adresİsmet İnönü Caddesi No:42 Tokat / Zile

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili ZİLE ilçesinde İsmet İnönü Caddesi No:42 Tokat / Zile adresinde hizmet vermektedir. Zile Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 356 317 10 86 telefon numarasından ve 0 356 317 11 78 nolu fax numarasından ve ziletso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Zile Ticaret ve Sanayi Odası,  TOKAT ili ZİLE  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme