26 Mart 2019 Salı

Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası


Kurum AdıAdana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası
Oda BaşkanıKadir Evrenkaya 
Genel Sekreter
Telefon0 322 365 00 05
Fax0 322 365 03 03
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKocavezir Mah. Pazarlar Cad. 4. Sok. No:1 Adana

Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde Kocavezir Mah. Pazarlar Cad. 4. Sok. No:1 Adana adresinde hizmet vermektedir. Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası'na 0 322 365 00 05 telefon numarasından ve 0 322 365 03 03 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana Tuhafiye Manifatura Züccaciyeler Ve Hırdavatçılar Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder