26 Mart 2019 Salı

Adapazarı Fırıncılar Odası


Kurum AdıAdapazarı Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıH. İbrahim BALCI 
Genel Sekreter
Telefon0 264 281 24 00
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresAli Necdet Güven Cad. No:77/A Kat:1 SAKARYA

Adapazarı Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAKARYA ili ADAPAZARI ilçesinde Ali Necdet Güven Cad. No:77/A Kat:1 SAKARYA adresinde hizmet vermektedir. Adapazarı Fırıncılar Odası'na 0 264 281 24 00 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Adapazarı Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adapazarı Fırıncılar Odası,  SAKARYA ili ADAPAZARI  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adapazarı Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder