26 Mart 2019 Salı

Adana Fırıncılar Odası


Kurum AdıAdana Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıMahmut ALPTEKİN 
Genel Sekreter
Telefon0 322 365 52 05
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresKocavezir Mah. 8.Sok. Esnaf Ve San. Odaları Birliği Eğitim Hizmet Binası Kat:4 No:5-6 Seyhan /ADANA

Adana Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde Kocavezir Mah. 8.Sok. Esnaf Ve San. Odaları Birliği Eğitim Hizmet Binası Kat:4 No:5-6 Seyhan /ADANA adresinde hizmet vermektedir. Adana Fırıncılar Odası'na 0 322 365 52 05 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Adana Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Adana Fırıncılar Odası,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adana Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder