26 Mart 2019 Salı

Aydın Fırıncılar Odası


Kurum AdıAydın Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıKemal AKDAĞ 
Genel Sekreter
Telefon0 256 231 05 37
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresAydın-Denizli Karayolu Üzeri EBSO Yanı Astim Girişi Esnaf Sarayı No:82 Kat:1 AYDIN

Aydın Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AYDIN ili MERKEZ ilçesinde Aydın-Denizli Karayolu Üzeri EBSO Yanı Astim Girişi Esnaf Sarayı No:82 Kat:1 AYDIN adresinde hizmet vermektedir. Aydın Fırıncılar Odası'na 0 256 231 05 37 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Aydın Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Aydın Fırıncılar Odası,  AYDIN ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aydın Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder