26 Mart 2019 Salı

Bafra Fırıncılar Odası


Kurum AdıBafra Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıTemel BEKTAŞ 
Genel Sekreter
Telefon0 362 543 48 16
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresTabakhane Mah. Medrese Aralığı No:20 Kat:1 Bafra / SAMSUN

Bafra Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Tabakhane Mah. Medrese Aralığı No:20 Kat:1 Bafra / SAMSUN adresinde hizmet vermektedir. Bafra Fırıncılar Odası'na 0 362 543 48 16 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Fırıncılar Odası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder