26 Mart 2019 Salı

Bafra Ticaret Borsası


Kurum AdıBafra Ticaret Borsası
Oda BaşkanıHayrettin Demircioğlu 
Genel SekreterBayram Tosun
Telefon0 362 544 33 00
Fax0 362 544 33 53
Web Sitesihttp://www.bafratb.org.tr/
Mail Adresibafraborsa@ttnet.net.tr
AdresAlparslan Mahallesi Sinop/Samsun Karayolu Üzeri 55400 Samsun / Bafra

Bafra Ticaret Borsası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili BAFRA ilçesinde Alparslan Mahallesi Sinop/Samsun Karayolu Üzeri 55400 Samsun / Bafra adresinde hizmet vermektedir. Bafra Ticaret Borsası'na 0 362 544 33 00 telefon numarasından ve 0 362 544 33 53 nolu fax numarasından ve bafraborsa@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bafra Ticaret Borsası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bafra Ticaret Borsası,  SAMSUN ili BAFRA  şehrinde Ticaret Borsası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Ticaret Borsası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder