26 Mart 2019 Salı

Balıkesir Fırıncılar Odası


Kurum AdıBalıkesir Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıNiyazi TUNÇ 
Genel Sekreter
Telefon0 266 241 19 75
Fax
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresHisariçi Mah. Hasanbaba Çarşısı Kat:6 No:539 BALIKESİR

Balıkesir Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BALIKESİR ili MERKEZ ilçesinde Hisariçi Mah. Hasanbaba Çarşısı Kat:6 No:539 BALIKESİR adresinde hizmet vermektedir. Balıkesir Fırıncılar Odası'na 0 266 241 19 75 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Balıkesir Fırıncılar Odası,  BALIKESİR ili MERKEZ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder