6 Temmuz 2020 Pazartesi

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıNiksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıEkrem ÖZŞEN
Genel SekreterRecep MARAŞLI
Telefon0356 527 84 51
Fax0356 528 02 02
Web Sitesihttp://www.niksaresnafodasi.org.tr
Mail Adresibilgi@niksaresnafodasi.org.tr
AdresYusufşah Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi,  
No: 147/B Niksar/Tokat

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, TOKAT ili NİKSAR ilçesinde Yusufşah Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi,  No: 147/B Niksar/Tokat adresinde hizmet vermektedir. Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na 0356 527 84 51 telefon numarasından ve  0356 528 02 02  nolu fax numarasından ve  bilgi@niksaresnafodasi.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası,  TOKAT ili NİKSAR  şehrinde Esnaf Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder