26 Mart 2019 Salı

Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıNiyazi Güler 
Genel Sekreter
Telefon0 266 714 04 85
Fax0 266 715 40 09
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKaşifacar Cad. Marmara Pasajı Bandırma/Balıkesir

Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BALIKESİR ili BANDIRMA ilçesinde Kaşifacar Cad. Marmara Pasajı Bandırma/Balıkesir adresinde hizmet vermektedir. Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 266 714 04 85 telefon numarasından ve 0 266 715 40 09 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BALIKESİR ili BANDIRMA  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bandırma Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder