26 Mart 2019 Salı

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBitlis Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıDavut Tezcan 
Genel SekreterBurhan Topyüz
Telefon0 434 226 71 15
Fax0 434 226 66 95
Web Sitesihttp://www.bitlistso.org.tr
Mail Adresi
AdresBankalar Cad.No:45 Bitlis

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİTLİS ili MERKEZ ilçesinde Bankalar Cad.No:45 Bitlis adresinde hizmet vermektedir. Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 434 226 71 15 telefon numarasından ve 0 434 226 66 95 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası,  BİTLİS ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder