26 Mart 2019 Salı

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBoğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıÖcal Öcalan 
Genel SekreterAtila Gök
Telefon0 354 645 47 85
Fax0 354 645 27 18
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresKayseri Cad.Cumhuriyet Meydanı No:5 K:1 Yozgat / Boğazlıyan

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YOZGAT ili BOĞAZLIYAN ilçesinde Kayseri Cad.Cumhuriyet Meydanı No:5 K:1 Yozgat / Boğazlıyan adresinde hizmet vermektedir. Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 354 645 47 85 telefon numarasından ve 0 354 645 27 18 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası,  YOZGAT ili BOĞAZLIYAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder