26 Mart 2019 Salı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBolu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıEmin Semercioğlu 
Genel Sekreterİsmail Gören
Telefon0 374 215 12 18
Fax0 374 215 16 94
Web Sitesihttp://www.bolutso.org.tr/
Mail Adresiinfo@bolutso.org.tr
AdresAktaş Mah.Taşhancılar Cad.No:10 K:2 Bolu

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BOLU ili MERKEZ ilçesinde Aktaş Mah.Taşhancılar Cad.No:10 K:2 Bolu adresinde hizmet vermektedir. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 374 215 12 18 telefon numarasından ve 0 374 215 16 94 nolu fax numarasından ve info@bolutso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası,  BOLU ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder