26 Mart 2019 Salı

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıBolvadin Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMurat Tabak 
Genel Sekreterİsmail Özdilek
Telefon0 272 612 50 10
Fax0 272 611 40 19
Web Sitesihttp://www.bolvadintso.com/
Mail Adresi
AdresEski Hükümet Meydanı Kule İş Hanı K:1 D:9 Afyonkarahisar / Bolvadin

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AFYON ili BOLVADİN ilçesinde Eski Hükümet Meydanı Kule İş Hanı K:1 D:9 Afyonkarahisar / Bolvadin adresinde hizmet vermektedir. Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 272 612 50 10 telefon numarasından ve 0 272 611 40 19 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası,  AFYON ili BOLVADİN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder