26 Mart 2019 Salı

Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHacı Bekir Binay 
Genel Sekreter
Telefon0 388 311 28 21
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresEski Şekerbank Karşısı Bor/Niğde

Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NİĞDE ili BOR ilçesinde Eski Şekerbank Karşısı Bor/Niğde adresinde hizmet vermektedir. Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 388 311 28 21 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  NİĞDE ili BOR  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bor Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder