26 Mart 2019 Salı

Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBurdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıOsman Yalvaç 
Genel Sekreter
Telefon0 248 233 66 00
Fax0 248 234 37 41
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresÖzgür Mah. Gzi Cad. No:76/3 Burdur

Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURDUR ili MERKEZ ilçesinde Özgür Mah. Gzi Cad. No:76/3 Burdur adresinde hizmet vermektedir. Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 248 233 66 00 telefon numarasından ve 0 248 234 37 41 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BURDUR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Burdur Terziler Ve Yönet Kasketçiler Tuhafiyeciler Ve Konfeksiyon Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder