26 Mart 2019 Salı

Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıBolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAhmet Yoltaş 
Genel Sekreter
Telefon0 374 217 18 14
Fax0 374 217 75 59
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresTabaklar Mah. Hattat Emin Barın Cad. No:12-18/1 Bolu

Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BOLU ili MERKEZ ilçesinde Tabaklar Mah. Hattat Emin Barın Cad. No:12-18/1 Bolu adresinde hizmet vermektedir. Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 374 217 18 14 telefon numarasından ve 0 374 217 75 59 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BOLU ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bolu Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder