25 Mart 2019 Pazartesi

Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıCeylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda Başkanıİsmail Daş 
Genel SekreterSıraç Özer
Telefon0 414 471 49 94
Fax0 414 471 49 94
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
Adresİstasyon Cad. İnkilap Mah. No:25 Ceylanpınar Şanlıurfa

Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili CEYLANPINAR ilçesinde İstasyon Cad. İnkilap Mah. No:25 Ceylanpınar Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 414 471 49 94 telefon numarasından ve 0 414 471 49 94 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ŞANLIURFA ili CEYLANPINAR  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ceylanpınar Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme