14 Şubat 2022 Pazartesi

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıDenizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıAhmet Can 
Genel Sekreter
Telefon0 258 263 19 69
Fax0 258 242 23 41
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresD.Çınar Çınar Çarşısı Kat:2 Denizli

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DENİZLİ ili MERKEZ ilçesinde D.Çınar Çınar Çarşısı Kat:2 Denizli adresinde hizmet vermektedir. Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 258 263 19 69 telefon numarasından ve 0 258 242 23 41 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası,  DENİZLİ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder