28 Mart 2022 Pazartesi

Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıErmenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMustafa Civil
Genel SekreterHalil İbrahim Altuntaş
Telefon0 338 716 11 83
Fax0 338 716 11 39
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresiermeneksoforleroda@hotmail.com
AdresBelediye İşhanı Kat:2 No:1 Ermenek Karaman

Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARAMAN ili ERMENEK ilçesinde Belediye İşhanı Kat:2 No:1 Ermenek Karaman adresinde hizmet vermektedir. Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 338 716 11 83 telefon numarasından ve 0 338 716 11 39 nolu fax numarasından ve ermeneksoforleroda@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  KARAMAN ili ERMENEK  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ermenek Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder