26 Mart 2019 Salı

Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıDüzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıHikmet Keskin 
Genel Sekreter
Telefon0 380 514 36 96
Fax0 380 512 36 26
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCedidiye Mah. İstanbul Cad. Düzce İş Merkezi Kat:1

Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, DÜZCE ili MERKEZ ilçesinde Cedidiye Mah. İstanbul Cad. Düzce İş Merkezi Kat:1 adresinde hizmet vermektedir. Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 380 514 36 96 telefon numarasından ve 0 380 512 36 26 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  DÜZCE ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Düzce Terziler Ve Konfeksiyoncular Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder