26 Mart 2019 Salı

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıDoğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAli Efe 
Genel SekreterNeriman Memiş
Telefon0 472 312 78 53
Fax0 472 312 50 21
Web Sitesihttp://www.dogubayazittso.tobb.org.tr
Mail Adresi
AdresRıfkı Başkaya Cad. Ticaret Hizmet Binası Ağrı / Doğubayazıt

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AĞRI ili DOĞUBAYAZIT ilçesinde Rıfkı Başkaya Cad. Ticaret Hizmet Binası Ağrı / Doğubayazıt adresinde hizmet vermektedir. Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 472 312 78 53 telefon numarasından ve 0 472 312 50 21 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası,  AĞRI ili DOĞUBAYAZIT  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder