26 Mart 2019 Salı

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıDörtyol Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıCemal Talay 
Genel SekreterAhmet Karapür
Telefon0 326 712 10 41
Fax0 326 712 18 64
Web Sitesihttp://www.dortyoltso.org.tr
Mail Adresiinfo@dortyoltso.org
AdresNumune Evler Mah. Abdi İpekçi Cad. No:8 Hatay / Dörtyol

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili DÖRTYOL ilçesinde Numune Evler Mah. Abdi İpekçi Cad. No:8 Hatay / Dörtyol adresinde hizmet vermektedir. Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 326 712 10 41 telefon numarasından ve 0 326 712 18 64 nolu fax numarasından ve info@dortyoltso.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası,  HATAY ili DÖRTYOL  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder