26 Mart 2019 Salı

Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıErzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMustafa Kotan 
Genel Sekreter
Telefon0 442 213 07 19
Fax0 442 213 06 50
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresTebrizkapı 2. Vakıf İş Hanı Zemin Kat Erzurum

Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ERZURUM ili MERKEZ ilçesinde Tebrizkapı 2. Vakıf İş Hanı Zemin Kat Erzurum adresinde hizmet vermektedir. Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 442 213 07 19 telefon numarasından ve 0 442 213 06 50 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ERZURUM ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erzurum Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder