26 Mart 2019 Salı

Gördes Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıGördes Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Hoşaf 
Genel SekreterCengiz Güntaş
Telefon0 236 547 12 39
Fax0 236 547 31 70
Web Sitesihttp://www.gordestso.net
Mail Adresi
AdresBelediye Pasajı No:35 Manisa / Gördes

Gördes Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MANİSA ili GÖRDES ilçesinde Belediye Pasajı No:35 Manisa / Gördes adresinde hizmet vermektedir. Gördes Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 236 547 12 39 telefon numarasından ve 0 236 547 31 70 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gördes Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gördes Ticaret ve Sanayi Odası,  MANİSA ili GÖRDES  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gördes Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder