26 Mart 2019 Salı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıGiresun Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHasan Çakırmelikoğlu 
Genel SekreterŞükrü Cebeci
Telefon0 454 216 11 27
Fax0 454 216 26 41
Web Sitesihttp://www.giresuntso.org.tr/
Mail Adresigiresun@giresun-tso.org.tr
AdresHacı Miktat Mah.İncedayı Sok.No:4 K:1 28200 Giresun

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, GİRESUN ili MERKEZ ilçesinde Hacı Miktat Mah.İncedayı Sok.No:4 K:1 28200 Giresun adresinde hizmet vermektedir. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 454 216 11 27 telefon numarasından ve 0 454 216 26 41 nolu fax numarasından ve giresun@giresun-tso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası,  GİRESUN ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder