26 Mart 2019 Salı

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum Adıİnebolu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMehmet Şevki Uzun 
Genel SekreterMelek Darende
Telefon0 366 811 40 04
Fax0 366 811 52 02
Web Sitesihttp://www.inebolutso.org.tr
Mail Adresi
AdresKaşifbey Cad.No.28 Kastamonu / İnebolu

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KASTAMONU ili İNEBOLU ilçesinde Kaşifbey Cad.No.28 Kastamonu / İnebolu adresinde hizmet vermektedir. İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 366 811 40 04 telefon numarasından ve 0 366 811 52 02 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası,  KASTAMONU ili İNEBOLU  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnebolu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder