26 Mart 2019 Salı

İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum Adıİskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet Ordulu 
Genel Sekreter
Telefon0 326 614 12 45
Fax0 326 614 75 27
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresKurtuluş Mah. 105. Sok. Büyük Çarşı İş Hanı B Blok No: 722/1

İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili İSKENDERUN ilçesinde Kurtuluş Mah. 105. Sok. Büyük Çarşı İş Hanı B Blok No: 722/1 adresinde hizmet vermektedir. İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 326 614 12 45 telefon numarasından ve 0 326 614 75 27 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  HATAY ili İSKENDERUN  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İskenderun Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder