26 Mart 2019 Salı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum Adıİskenderun Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHalil Şahin 
Genel SekreterHalil İbrahim Kocadölü
Telefon0 326 614 52 25
Fax0 326 614 52 25
Web Sitesihttp://www.iskenderuntso.org.tr/
Mail Adresiinfo@iskenderuntso.org
AdresAtatürk Bulvarı No:51 31200 Hatay / İskenderun

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili İSKENDERUN ilçesinde Atatürk Bulvarı No:51 31200 Hatay / İskenderun adresinde hizmet vermektedir. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 326 614 52 25 telefon numarasından ve 0 326 614 52 25 nolu fax numarasından ve info@iskenderuntso.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası,  HATAY ili İSKENDERUN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder