26 Mart 2019 Salı

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıIsparta Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHasan Hüseyin Kaçıkoç 
Genel SekreterDoç.Dr.Adem Korkmaz
Telefon0 246 218 16 13
Fax0 246 218 10 16
Web Sitesihttp://www.itso.org/
Mail Adresiitso@itso.org
AdresMimar Sinan Cad. No.29/A 32100 Isparta

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ISPARTA ili MERKEZ ilçesinde Mimar Sinan Cad. No.29/A 32100 Isparta adresinde hizmet vermektedir. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 246 218 16 13 telefon numarasından ve 0 246 218 10 16 nolu fax numarasından ve itso@itso.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası,  ISPARTA ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder