25 Mart 2019 Pazartesi

İskilip Ziraat Odası


Kurum Adıİskilip Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 364 511 51 72
Fax0 364 511 51 72
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresiiskilip@tzob.org.tr
AdresBahabey Mahallesi No:6 Pk.19400 İskilip/Çorum

İskilip Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇORUM ili İSKİLİP ilçesinde Bahabey Mahallesi No:6 Pk.19400 İskilip/Çorum adresinde hizmet vermektedir. İskilip Ziraat Odası'na 0 364 511 51 72 telefon numarasından ve 0 364 511 51 72 nolu fax numarasından ve iskilip@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İskilip Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İskilip Ziraat Odası,  ÇORUM ili İSKİLİP  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İskilip Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme