25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 318 224 02 46
Fax
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresAdliyeciler Sitesi No : 43 - Kırıkkale

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRIKKALE ili MERKEZ ilçesinde Adliyeciler Sitesi No : 43 - Kırıkkale adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği'na 0 318 224 02 46 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği,  KIRIKKALE ili MERKEZ  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Kırıkkale Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme